تبلیغات
شیعه چه می گوید ؟

ما همه پیروان معاویه هستیم!

اهل سنت حدیثی را نقل می کنند که پیامبر(ص) فرمود : " اصحابی کالنجوم بایهم اقتدیتم اهتدیتم " یعنی اصحاب من مانند ستارگان اند که به هرکدام اقتدا کنید هدایت یافته اید.

      به صحت و سقم این حدیث کاری ندارم و اینکه آیا معاویه درحقیقت مسلمان شده بود یا خیر نیز کاری ندارم. تنها می خواهم این را بگویم که امروز ما مسلمانان چه شیعه و چه سنی همه پیرو  معاویه شده ایم و به  سیره او عمل می کنیم .

           از سیره معاویه یکی لعن و سب بود . او بر منبر به امام علی (ع) لعن می فرستاد و دیگران را هم مخصوصا اگر از یاران و شیعیان علی (ع) گیر می آورد ، وادار به دشنام به حضرت علی (ع) و حسنین (ع) می کرد . امروز برخی از  ما شیعیان هم به سیره حضرت معاویه اقتدا کرده ایم و به برخی از اصحاب پیامبر(ص) لعن می فرستیم  . و چون طبق این حدیث هرکس به هر صحابی رسول اکرم اقتدا کند هدایت یافته ، پس شیعیانی هم که چنین کاری می کنند ، هدایت یافته اند .

      از آن سوی سیره دیگر حضرت معاویه قتل و کشتار مسلمانان بود . هنگامی که علی (ع) حکومت را در دست داشت، معاویه به منظور نا امن کردن قلمرو حکومت امام علی (ع) گروه های تروریستی را به یمن و حجاز و عراق می فرستاد و شیعیان امام علی (ع) را می کشت و غارت می کرد . این عمل معاویه در تاریخ بنام الغارات معروف است .

         امروز برخی از کسانی که خود را به اهل سنت منسوب می کنند (وهابیان) و اهل سنت کم کم دارند آن ها را بعنوان اهل سنت راستین می پذیرند ، دست به کشتار و ترور مسلمانان می زنند و سنت معاویه را در کشتار شیعیان و مسلمانان احیاکرده اند.

            پس امروز هم شیعه و هم سنی هردو  پیرو معاویه هستند و یکی از نکات اشتراک افراطیون شیعه و سنی همین است و هردو فرقه باید شعار دهند :  چه سنی و چه شیعه فقط سیره معاویه !!!
طبقه بندی: اخلاقی ،

تاریخ : دوشنبه 18 تیر 1386 | 06:07 ق.ظ | نویسنده : حقگو | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند