تبلیغات
شیعه چه می گوید ؟ - خنجری از پشت بر پیکر شیعه

بسم الله الرحمن الرحیم

خنجری از پشت بر پیکر شیعه

امروز شیعه دو نوع دشمن دارد. یک نوع دشمن که شمشیر از رو کشیده و از رو هرچند با ترور و تکفیر بر شیعه حمله می کند. این دشمنان ، یکی اسرائیل و دیگر وهابیت است که دشمنی آن ها با شیعه روشن تر از آن است که برکسی پوشیده باشد.

نوع دیگر ، دشمنی که از پشت بر شیعه خنجر می زند. این نوع دشمن بظاهر دوست است و حتی ادعا می کند که خود شیعه است ؛ اما در واقع دشمن شیعه است. این دشمن خطرناک تر از وهابی ها و اسرائیلی ها و هر دشمن دیگر است. دلیلش هم روشن است. گرگی که با قیافه میش ظاهر می شود ، ضربه هایش کاری تر و مهلک تر است. این دشمنان همان کسانی اند که شیعه را در جهان و در منظر عمومی خراب می کنند. مثل یاسر عبد الله یحیی الحبیب انگلیسی و اللهیاری آمریکایی.

این دو نفر علیرغم سفارش های ائمه (ع) و فتاوای مراجع تقلید و رهبران بزرگ شیعه ، به مقدسات اهل سنت از شبکه های خود دشنام می دهند. مخصوصا به ام المؤمنین عایشه که همسر حضرت پیامبر (ص) بود ، توهین می کنند. در عین حال ادعا می کنند شیعه اند در حالی که حتی شاید مسلمان هم نیستند. جالب اینجا است که همه دشمنان شیعه یا مزدور آمریکا هستند یا مزدور انگلیس یا در واقع هردو. وهابی ها و اسرائیل هم مزدور آمریکا هستند هم مزدور اسرائیل. یاسر الحبیب که از انگلیس برنامه پخش می کند ، مزدور انگلیس است و اللهیاری که از لس آنجلس برنامه پخش می کند ، مزدور آمریکا.

یاسر الحبیب و اللهیاری و امثالش از دو جهت به شیعه ضربه می زنند :

1. آن ها با دشنام و توهین ، تیغ زنگیان مست یعنی وهابیت را تیز می کنند و جنایات  و ترورهای وهابی ها را نزد عامه مسلمانان موجه می کنند. اهل سنت و وهابی ها که نمی دانند یا نمی خواهند بدانند که کارهای آنان از شیعه نیست و شیعیان جهان از این کارهای خلاف منطق بیزارند. آن ها نمی دانند یا نمی خواهند بدانند که اللهیاری و یاسر الحبیب مزدوران آمریکا و انگلیس اند همانطوری که بهائیت و وهابیت مزدوران آمریکا و انگلیس اند. در نتیجه کارهای خلاف این دو مزدور و هواداران شان را به پای شیعه می گذارند. اهل سنت نمی دانند که همانطوری که انگلیسی ها وهابیت را در جهان تسنن ابداع کردند تا در جهان اسلام تخم تفرقه بیافشانند و خون و خونریزی بر پا کنند ، در جهان تشیع نیز این آدم ها را اجیر می کنند تا کار وهابی ها را تکمیل کنند. تاکتیک تفرقه بیانداز و حکومت کن ، سیاست شناخته شده انگلیس و آمریکا است.

2. چهره مشعشع شیعه را با بد دهنی و بد زبانی در جهان مشوه می کنند. شیعه مذهبی است اخلاقی ، منطقی و عقلانی که هم فلسفه دارد ، هم عرفان دارد و از هر جهت غنی است. شیعه مذهبی است با پایه های محکم و استوار که می تواند مبانی اعتقادی خود را با قرآن و احادیثی که منابع مخالفانش نقل کرده ، اثبات کند. اما یاسر الحبیب ها و اللهیاری ها با بد دهنی ها و دشنام ها منطق محکم شیعه را تحت الشعاع قرار داده و از شیعه چهره ای فحاش و بد زبان به نمایش می گذارند.

خدا می داند مفتیان سعودی که عملیات استشهادی علیه اسرائیل را حرام و علیه نمازگزاران شیعه در مساجد را جهاد می دانند ، از این کارهای یاسر الحبیب و اللهیاری چقدر خوشحالی کردند.

شیخ عبد العزیز آل الشیخ ، از نوادگان محمد بن عبد الوهاب گفته :‌ " بعد از اسائه ادب یاسر الحبیب به ام المؤمنین عایشه ، انتشار مذهب تشیع در کشورهای عربی و اسلامی متوقف شده است" وی در دیدار با ائمه جمعه و جماعات مساجد عربستان گفت : " سخنان یاسر الحبیب ، روحانی شیعه کویتی باعث شد تا بسیاری از اهل سنت که تمایلی به تشیع داشتند ، از مسیر انحرافی خود برگشته و راه مستقیم ! را برگزینند"  آل الشیخ همچنین گفته :‌" مخبرین ما در کشورهای عربی به من اطلاع دادند عده زیادی از اهل سنتی که شیعه شده بودند ، به خصوص در شمال آفریقا ، پس از گفته های یاسر الحبیب متوجه شده اند که تشیع مذهبی باطل! است و به مذهب حق بر گشته اند"

این فقره تنها یکی از خدمات ! یاسر الحبیب ها به اسلام و تشیع است.

با وجود یاسر الحبیب و اللهیاری ، شیعه دیگر نیازی به دشمن ندارد

البته بدنبال عمل ناشایست یاسر الحبیب انگلیسی و اللهیاری آمریکایی مراجع تقلید و علمای شیعه علیه آن ها موضع گیری کرده و آن ها را محکوم کردند اما وهابی ها و انگلیسی ها که دوست دارند ، کارهای این دو شخص بنام شیعه تمام شود ، این مواضع را پوشش ندادند تا این کار ها به  حساب همه شیعه تمام شود. علاوه بر برخی مراجع تقلید همچون آیت الله مکارم شیرازی ، آیت الله محقق کابلی و آیت الله خامنه ای ، علمایی همچون شیخ عمروی ، شیخ حسین معتوق ، شیخ حسن صفار ، شیخ علی آل محسن ، شیخ عبد الجلیل السمین ، شیخ نمر و سید هاشم السلمان علیه این دو مزدور انگلیسی و آمریکایی موضع گیری کردند.تاریخ : جمعه 20 بهمن 1391 | 05:31 ب.ظ | نویسنده : حقگو | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند