تبلیغات
شیعه چه می گوید ؟ - اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی

شیعیان حق زندگی در فلسطین ندارند

ما بدنبال تشکیل فلسطین سلفی هستیم! فلسطین بهترین گزینه ی جامعه سلفی در منطقه خاورمیانه است. ما از فلسطین سلفی حمایت می کنیم.

 ادیان نیوز، در گزارشی از فلسطین اشغالی  به نقل از محمود عباس آورده که مذهب شیعه در حال رشد در فلسطین است، وی در ادامه گفت: “ما با تمامی نیرو نخواهیم گذاشت که فلسطینیان آلوده به تشیع شوند.”

محمود عباس اظهار داشته که" شیعیان حق زندگی در فلسطین ندارند"!

 محمود عباس در ادامه افزود: “دلیل رشد تشیع در فلسطین گروه فتح است، صحبت هایی با گروه حماس جهت جلوگیری از تشیع شده است و امیدواریم بتوانیم این معضل را از کشور برطرف کنیم.”

 جان کری وزیر امورخارجه ی آمریکا نیز چندی پیش گفته بود: “ما بدنبال تشکیل فلسطین سلفی هستیم! فلسطین بهترین گزینه ی جامعه سلفی در منطقه خاورمیانه است. ما از فلسطین سلفی حمایت می کنیم. فلسطینیان این را بدانند که اگر جامعه سلفی در این کشور تشکیل شود، تمامی کشورهای عربی از این کشور حمایت خواهند کرد.”

در مورد بیانات محمود عباس ، چند نکته قابل یاد آوری است

1.       امام خمینی(ره) اسلام را به دو قسم تقسیم می کرد: اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی. اکنون با اظهارات جان کری معلوم شد که اسلام آمریکایی کدام اسلام است.

2.       از اینکه سلفی ها در سوریه با حمایت آمریکا و اسرائیل با بشار اسد می جنگد، معلوم می شود که سلفی ها در واقع برای آمریکا و اسرائیل می جنگند.

3.       آمریکا سیاست های خود را به محمود عباس دیکته می کند.

4.       شیعه دشمن آمریکا و اسرائیل و سلفی ها دوست آمریکا و اسرائیل اند.

5.       اسرائیل از سلفی ها احساس خطر نمی کند اما از شیعه احساس خطر می کند.

6.       شیعیان حق زندگی در فلسطین ندارند ؛ یعنی چه ؟ آیا محمود عباس در  فلسطین می خواهد صبرا و شتیلا به راه اندازد یا شیعیان فلسطینی را مثل اسرائیل که عرب ها را اخراج کرد، از فلسطین آواره می کند؟ معلوم نیست.

 


برچسب ها: شیعه، آمریکا، اسلام آمریکایی، سلفی، اسلام ناب محمدی، فلسطین، جان کری،

تاریخ : پنجشنبه 15 خرداد 1393 | 12:34 ب.ظ | نویسنده : حقگو |
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دست بند